Varpos padidinimas be operacijos taip pat plačiai praktikuojamas. Laikoma, kad erekcijos metu vidutinis varpos dydis yra nuo 12 iki 15 cm.

Emilis Plastikos chirurgai sukūrė kelis chirurginius metodus norimam vyro dydžiui pasiekti. Ligamentotomija yra būdas padidinti vyro varpą, kuris, pasak ekspertų, padidina nuo 2 iki 4 cm ilgio. Būtent raiščio sankirta fiksuoja varpą prie gaktos kaulų, todėl organas kelis centimetrus tęsiasi nuo dubens į išorę.

Kam ir kaip atliekama ligamentotomija?

Ligamentotomija turi keletą privalumų: Garantuojamas rezultatas. Kiekvieno operuojamo vyro organas pailgėja mažiausiai 1, 5 padidėjusi erekcija kaip. Skirtingai nuo liaudies vaistų tokių kaip sodaskirtų varpos padidinimui, procedūra suteikia greitą ir matomą efektą.

Minimali trauma.

ReTV: Depozīta sistēma sāks darboties 1. februārī; noteikts pārejas periods līdz augustam

Odoje padaromas nedidelis pjūvis, kad būtų galima kirsti raiščius. Chirurgai renkantis įprastą kliniką labai atsargiai atlieka manipuliacijas, kad neliestų nervų ir indų, esančių tarpvietės zonoje.

negauna varpos su mergina moterų spenelių erekcija

Vizualus anatominių defektų išlyginimas. Operacijos metu dėl prailginimo maži defektai tampa mažiau pastebimi: organo asimetrija ar kreivumas. Paciento prašymu gydytojas gali vienu metu padidinti varpos storį atsiranda įvairių metodų derinys.

Viltė Kai vyras nėra patenkintas savo varpos dydžiu, jis galvoja apie savo padidėjimą. Yra įvairių priemonių, pradedant tepalais ir kremais, baigiant mechaninėmis pompomis, tačiau nė viena jų neveikia. Veiksminga procedūra laikoma tik varpos padidinimo operacija.

Trūksta bendros anestezijos. Pacientai dažnai bijo anestezijos arba turi medicininių kontraindikacijų dėl jos įgyvendinimo.

Varpos padidinimo operacijos atlikimas ir kaina

Ligamentotomija atliekama taikant vietinę stuburo anesteziją, kuri yra gerai toleruojama ir nesukelia komplikacijų.

Intymiosios zonos estetikos tobulinimas. Po procedūros lytinių organų sritis įgauna harmoningesnę formą dėl varpos pailgėjimo ir paaukštinimo į priekį. Tai leidžia vyrui sekso metu jaustis užtikrintiau.

Kas yra varpos plėtros operacija "ligamentotomija"

Trumpas buvimas ligoninėje. Norint atlikti manipuliaciją, nereikia keisti darbo grafiko ar imti nedarbingumo atostogų. Vyras po ligamentotomijos dažniausiai jaučiasi gerai, po 24—72 valandų palieka ligoninę. Trumpas reabilitacijos laikotarpis.

Varpos padidinimo būdai

Pasveikimas po intervencijos trunka vidutiniškai 10—15 dienų. Po šio laikotarpio išnyksta edema, užgyja pooperacinė žaizda, išnyksta nemalonūs pojūčiai, vyro gyvenimas įgyja įprastą eigą.

prostatos masažo erekcijos stiprinimas petras pirmas penio dydis

Padidinkite ilgį ne stačioje būsenoje. Tai skiria ligamentotomiją nuo varpos išorinių priemonių, kurių poveikis pastebimas tik esant nuolatinei erekcijai. Sekso kokybės gerinimas.

Jei šie metodai neduoda rezultato, tada naudojama chirurginė intervencija - ligamentotomija, pumpavimas riebalų mase. Tai išspręs sudėtingą storio didėjimo problemą. Tai perspėja patyrę nuperslaukti magijos neverta, reikia dirbti su vargonais, diriguotireguliarias procedūras, išmokite naudotis prietaisais - siurbliais, ilgintuvais, pagrindinio pločio pakuotėmis.

Padidėjus orumui, vyras pasitiki savimi, padidėja seksualinis potraukis, o tai teigiamai veikia erekcijos stabilumą ir malonumą iš intymumo. Ilgalaikio seksualinio susilaikymo trūkumas. Procedūra nėra kontraindikacija lytiniams santykiams užgijus žaizdai. Po 2 savaičių vyras gali turėti lytinių santykių, jei tai nesukelia skausmo.

  • Emilis Plastikos chirurgai sukūrė kelis chirurginius metodus norimam vyro dydžiui pasiekti.
  • Pernelyg didelis riebalinio poodinio audinio kiekis krūtinėje Varpos dismorfofobija Funkcinės ir medicininės operacijos indikacijos yra aiškios.
  • Patenkinti merginą su maža varpa

Matomas randas. Jei gaktos srityje padaromas odos pjūvis, uždarius žaizdą lieka matomas randas.

Varpos plėtros chirurgija (ligamentotomija)

Viskas priklauso nuo individualių organizmo savybių: vieniems randas bus mažas, varpos ligamentotomija kitiems jis auga ir sukelia nepatogumų. Pakeiskite erekcijos kampą. Taip yra dėl dubens organų anatominės struktūros ypatumų.

erekcijos metu neatsidaro kaip sukelti vyro erekciją

Plėtiklio naudojimo būtinumas. Plastikinės korekcijos atliktas raištis gali grįžti į pradinę būseną.

Sužinosime, kaip padidinti varpos storį 100% rezultatu

Kad taip neatsitiktų, ilgintuvą turite naudoti nuo 2 iki 6 mėnesių. Jei pooperacinis randas nėra tinkamai prižiūrimas, yra rizika, kad bakterijos pateks į žaizdą. Tai kupina uždegimo ir pūlingumo, o nepalankiomis sąlygomis mikroorganizmai gali prasiskverbti į urogenitalinės sistemos organus, sukeldami uretritą, orchitą, prostatitą.

Nario kompensavimas žemyn.

Varpos padidinimo operacija

Kai kurie vyrai skundžiasi, kad organas yra nenatūraliai žemai gaktos atžvilgiu. Indikacijos ir kontraindikacijos Chirurgai rekomenduoja prailginti faloplastiką šiose situacijose: mažas varpos dydis mažiau nei 10 erekcijos būsenos ; Peyronie liga ar kiti anatominiai defektai; kompleksų ir problemų dėl erekcijos buvimas dėl nepasitenkinimo varpos dydžiu; kaverninė fibrozė; organo deformacija po traumos; hipospadijos varpos ligamentotomija epispados.

Reikėtų prisiminti, kad ligamentotomija reiškia chirurgines intervencijas, todėl ją įgyvendinant išskiriama keletas apribojimų. Procedūra neturėtų būti atliekama žmonėms, kurie yra alergiški vietiniams anestetikams, nes tai kupina anafilaksinio šoko ir kitų rimtų pasekmių. Varpos ilginimo operacija nėra atliekama esant tokioms ligoms: sumažėjęs kraujo krešėjimas.