Aplinkui gyvenę vokiečiai ūkininkai ar dvarų šeimininkai irgi pasitraukė į Vokietiją. Trek to the Future buvo išleistas: JAV: m. Parengti Konstituciją nebuvo lengva. Gali būti sunkiau įsivaizduoti, kaip jūs galite išmokti susieti neutralų stimulą su besąlygiška žmogaus reakcija. Tuo tarpu vyrų dubuo labiau pritaikytas judėjimui ir didesniam fiziniam krūviui atlaikyti: kaulai stambesni, užima dalį dubens ertmės, todėl kanalas siauresnis ir ilgesnis. Inkstų venaiv.

Žmogaus paviršiaus anatomija Krūtinės ląstos paviršiaus anatomija Iš priekio krūtinės ląstosrodantis paviršiaus santykius kaulaiplaučius violetinėpleuros mėlyna ir širdis raudonas kontūras.

varpos topografija

Žinios apie paviršiaus anatomiją krūtinės ląstos krūtinė yra ypač svarbi, nes tai yra viena iš dažniausiai patiriamų sričių Medicininė apžiūraKaip auskultacija ir perkusija. Nugara, kaip bendra sritis, yra nugara ar nugaros srityje, o apatinė nugaros dalis - kaip limbus arba juosmens sritis. Pečių ašmenys yra mentinis plotas ir krūtinkaulis yra krūtinkaulis regione.

varpos topografija

The pilvo sritis yra regionas tarp krūtinės ir krūtinės dubens. Krūtinė vadinama mamma arba krūtine, pažastis - kaip pažastis ir pažasties, ir bamba kaip bambą ir bambos. Dubuo yra apatinis liemuo, tarp pilvo ir šlaunys.

varpos topografija

The kirkšniskur šlaunys jungiasi prie bagažinės, yra kirkšnies ir kirkšnies sritis. Visa ranka vadinama brachiumu ir brachialu, alkūnės priekis - antecubitu ir anticubitalalkūnės gale kaip olecranonas arba olecranal, dilbis kaip antebrachiumas ir antebrachialas, riešą kaip karpas ir riešo srityje ranka varpos topografija rankinis ir rankinis, delnas kaip delnas ir delnas, nykštys kaip poleksas ir pirštai kaip skaitmenys, falangos ir falango.

The sėdmenis yra sėdmenų ar sėdmenų sritis, o gaktos sritis yra gaktos.

Labiausiai optimalus lyties dydis

Anatomai padalija apatinę galūnę į šlaunį galūnės dalis tarp klubas ir kelio ir koja tai reiškia tik galūnės plotą tarp kelio ir kulkšnis. Šlaunys yra šlaunikaulis ir šlaunikaulio sritis.

varpos topografija

Kelio dangtelis yra girnelė kelio girnelė, o kelio galas yra poplito ir poplitealo sritis. Koja tarp kelio ir kulkšnies yra kryžius ir kailio plotas, šoninis kojos aspektas yra peronealinis plotas, o veršelis yra sura ir suralo regionas. Kulkšnis yra šlaunikaulis ir tarsalė, o kulnas yra kalkakmenis arba kalkakmenis.

varpos topografija

Pėda yra pes ir pedalo sritis, o padas - padas ir padas. Kaip ir pirštais, pirštai dar vadinami skaitmenimis, falangais ir falangų sritimi. Didysis pirštas vadinamas haluksu.

Topografía y fotogrametría con RPAS - Geomatica

Funkcijų sąrašas Toliau pateikiami žmonių ir bičių įgėlimo varpa gyvūnų paviršiaus anatominių ypatybių varpos topografija. Rūšiuoti maždaug nuo galvos iki uodegos, kaukolės į uodeginis.

Abiem atvejais pirminis židinys nežinomas.

Homologai dalijasi tašku ir yra atskirti kableliais. Sudedamosios dalys yra įdėtos. Klasė, kuriai priklauso komponentas kursyvas.