Iš tikrųjų šunų veisimas užtrunka ilgai ir yra gana brangus. Iš tos jo kompozicijos pakiliausieji momentai yra "Dangus prabilo" ir "Tebūnie šviesa". Pagrindiniai touch padarinių, palmių kontrolė, 6 pavarų greičio pokytis; iki 6 pavara vibracijos intensyvumo reguliavimas, galite lengvai susidoroti su įvairiomis naudojimo sąlygomis, siekiant patenkinti įvairių žmonių grupių. Yra daug internetinių atsiliepimų, skirtų šiai temai kaip visumai ir konkrečiai klausimui, kas neturėtų vartoti soda. Štai, žurnale "Sign" paskelbė savo įspūdžius išmokslintas kinietis dr. Kai kurios moterys labai mėgsta rodyti savo viršenybę vyrų atžvilgiu, todėl ši poza tam idealiai tinka.

Respublika - Naujienų ir žinių portalas

Žingsnis Porauti šunis nėra taip paprasta, kaip suburti du šunis ir leisti jiems sunykti. Iš tikrųjų šunų veisimas užtrunka ilgai ir yra gana brangus. Turėtumėte veisti šunis tik tam, kad pagerintumėte veislę ir galėtumėte prižiūrėti visus šuniukus, jei niekas nenori jų laikyti tinkamoje vietoje. Prieš veisdami šunį įsitikinkite, kad turite visą informaciją, reikalingą atsakingam sprendimui priimti. Žingsnis 1 dalis iš 3: Tinkamo šuns pasirinkimas Palaukite, kol jūsų šuo bus pakankamai senas.

varpos pompėjoje

Kaip ir žmonės, šunys turi sulaukti lytinės brandos, kol bus laikomi mediciniškai saugiais veisti. Tai ypač svarbu šunims-patelėms, nes jos nėštumui per anksti gali kilti pavojus. Šunys vyrai turi būti ne jaunesni kaip 1,5 metų, o patelės turi būti bent jau antrą ar trečią. Tai svarbu norint užtikrinti, kad šuo būtų pakankamai senas veisti. Negalima veisti senų šunų. Moteriško ir šuniuko pagrobimas, kuris yra per senas pastoti, gali būti pavojingas tiek motinai, tiek šuniukui.

Be to, gali įvykti priešlaikinis gimdymas.

Jūs esate tik Italijos ekspertas, jei atlikote šiuos 17 dalykų

Paprastai neauginkite vyresnių nei 4 metų šunų, ypač didelių veislių, kurių gyvenimo trukmė trumpesnė. Jei jūsų šuo yra vidutinio dydžio ar mažos veislės, prieš poruodamiesi vis tiek turėtumėte rimtai pagalvoti.

Tai galite padaryti, tačiau įsitikinkite, kad esate labai atsargūs, jei jūsų šuo yra 4—6 metų. Kai šuo tampa 7 metų amžiaus, jis per senas veisti, net varpos pompėjoje jūsų šuo yra mažas šuo.

Ieškokite galimų sveikatos problemų, susijusių su jūsų šuns veisle.

Raitelės poza

Prieš poruodami šunį, turite žinoti apie galimas sveikatos problemas ir sutrikimus, perduodamus iš kartos į kartą. Pavyzdžiui, veisti šunis Borderkolis, Briard, Šetlando aviganisir Šiurkščiaplaukis collie, paprastai turi regėjimo problemų.

varpos pompėjoje

Nesvarbu, koks sveikas ir galingas jūsų šuo atrodo, visoms šunų veislėms kyla tam tikras pavojus sveikatai. Pavyzdžiui, šunys Lasa Apsos, taip pat linkę į kirkšnies išvaržas ir inkstų ligas Vokiečių aviganis, linkę į paveldimą klubo sąnario displaziją.

Taip pat turėtumėte ištirti šuns kilmę. Jei jūsų augintinis turi ypatingą problemą savo veislės medicinos istorijoje, neauginkite šuns.

varpos pompėjoje

Saugokitės vidutinio dydžio šunų klubo sąnario displazijos. Vis dėlto mažesnės varžybos buvo panašios Kokerspanielis taip pat gali tai patirti. Kai kuriems šunims šios sveikatos būklės simptomai iš viso negali varpos pompėjoje, tačiau jie vis tiek neturėtų būti veisiami, jei serga klubo sąnario displazija.

Kaip poruoti šunį (su nuotraukomis) - Enciklopedija -

Klubo sąnario displazija yra būklė, kai sumažėja šuns klubo sąnario funkcija, todėl dubuo yra per arti šlaunikaulio gaubto. Ši liga gali sukelti artrito problemų, kurios pažeidžia sąnarių apsauginius įklotus ir stiprų jūsų šuns skausmą. Geri varpos pompėjoje augintojai neturėtų to ignoruoti.

varpos pompėjoje

Radiologas gali padėti nustatyti šią problemą. Šunys gali būti tiriami tik po to, kai jų skeletas bus visiškai subrendęs, maždaug 2 metų amžiaus. Šuo bus raminamas, kad apžiūrėjęs jį nejudėtų. Kuo mažesnė vertė, tuo sveikesni šuns sąnariai.

Lieka dar 3 metai; iš jų — šventadienio Mišioms ir ryto vakaro maldoms skaitant po 5 minutes — praleista 5 mėnesiai Štai koksai žmogaus gyvenimo balansas.

Gali būti veisiami tik nedaug balų turintys šunys. Patikrinkite, ar nėra mažų veislių šunų kelio sąnario kaulų. Ši liga paveikia kelius ir sukelia jūsų šuns kelio dangčio slydimą ir neleidžia jo kojoms sulenkti.

Ziureti vaizdo irasus, kaip padidinti varpa

Mažesni šunys yra labiau linkę į šį sutrikimą nei didesni. Šios būklės diagnozė paprastai gali būti padaryta ir gydoma operacija. Tačiau šunys, kuriems buvo kelio sąnario kaulų išnirimas, neturėtų būti poruojami, nes ši liga bus paveldima. Jei jis neišlaikys bandymo, turėsite sterilizuoti ar sterilizuoti savo šunį BAER.

varpos pompėjoje

Kartais gali būti sunku pasakyti, ar šuo tikrai kurčias, ar jis nori tiesiog nekreipti dėmesio į jus. Tačiau BAER testas smegenų kamieno klausos sukeltas atsakas sugeba išmatuoti elektrinį aktyvumą šuns ausyse. Tokie šunys neturėtų būti poruojami. Atlikite širdies patikrinimą. Daugelis šunų veislių turi širdies problemų. Pavyzdžiui, Boksininkas turintiems riziką susirgti subortine stenoze, taip pat lenktynėms Kavalieriaus karalius Charlesas Spanielis, kurie gali turėti mitralinio vožtuvo būklę.

Veterinaras tikrins jūsų šunį ultragarso bangomis, kad nustatytų galimas sveikatos problemas. Varpos pompėjoje yra požymių, kurie atrodo pavojingi, neturėtumėte veisti savo šuns. Įsitikinkite, kad jūsų šuns temperamentas ir elgesys atitinka veislės ypatybes. Taip pat galite atlikti testą Canine geras pilietis jūsų šunyje, kuris yra atviras visų tipų šunims ir patikrins savo temperamentą ir dresūros lygį.

Trumpa galvosūkių istorija

Jei jūsų šuo turi elgesio ir temperamento sutrikimų, pavyzdžiui, yra nepatikimas aplinkinius žmones, yra pernelyg agresyvus, per daug sujaudintas ar lengvai įkandamas dėl didžiulės baimės, tuomet neturėtumėte jo veisti.

Panašiai, jei jūsų šuo yra per daug klusnus ar drovus, ne vedžiokite jo. Jūs turite veisti šunį, kuris yra linksmas, pasitikintis savimi ir klusnus, kai gyvena šalia kitų gyvūnų. Įsitikinkite, kad jūsų šuo buvo išbandytas bruceliozė prieš poravimąsi. Bruceliozė galų varpos pompėjoje sukels kiekvienos lyties nevaisingumą.

Ši liga taip pat gali sukelti šuniukų mirtį iškart po gimimo. Bruceliozė paprastai perduodami erekcijos atkūrimo terminai lytinius santykius tarp šunų, taip pat perduodami visiems gyvūnams, gyvenantiems toje pačioje vietoje per sąlytį su nešiojamo šuns varpos pompėjoje skysčiais.

Bruceliozė kartais taip pat gali būti perduodamas žmonėms su šlapimu ar šuns išmatomis Šunys turėtų būti tikrinami kas varpos pompėjoje mėnesius.

Jei rezultatai yra teigiami, šuo turi būti sterilizuotas arba gydomas ir veisiamas tik tada, kai kiti 3 bandymai bus neigiami. Tačiau žinokite, kad nukentėjo patinai bruceliozė vėliau gali būti nesterili, todėl veisimosi tikimybė bus varpos pompėjoje. Paprašykite veterinarijos gydytojo atlikti bendrą fizinį egzaminą. Prieš poravimąsi įsitikinkite, kad patinas ir patelė yra geros būklės, ir nesidrovėkite paprašyti jūsų šuns ligos istorijos savininko tai patvirtinti.

Patelė turi būti geros sveikatos, kad galėtų patirti nėštumo stresą ir nuovargį.

DĖMESIO ❗ PLOVAS BE ZIRVAKO, SKANAUS JUICY PIGIAU! Receptai iš Murat.

Keli požymiai, rodantys, kad jūsų šuo yra geros sveikatos, yra šie: Moterų šunys yra geriausios būklės ir kūno svorio savo veislių grupėje. Turėtumėte mokėti jausti šonkaulius, bet jų nematyti, o šuns juosmens linija turėtų būti aiški. Jei ji turi antsvorio, jai bus sunku gimdyti. Kita vertus, jei šuo bus per plonas, šuniukus bus sunku aprūpinti maistu. Bendri šuns sveikatos rodikliai yra blizgantis kailis, linksmos akys, bekvapis kūnas ir be skysčių esančios akys, nosis ir ausys.

Šuo taip varpos pompėjoje turėtų turėti galimybę mankštintis nesišlapindamas ir ne vemdamas bei patirdamas viduriavimą. Abu šunys turi būti reguliariai vakcinuojami.

varpos pompėjoje

Atminkite, kad paprastai žirgynų savininkai nieko neima ir gauna teisę iš anksto pasirinkti šuniuką kaip mokėjimo formą. Patelė uždirba pajamas iš kitų šuniukų pardavimo, tačiau turi sumokėti už skiepijimą ir kirminus. Kai jis pasieks lytinę brandą, šuo pradės šilti. Šunys moterys tai patiria maždaug kas 6 mėnesius. Šilumos požymiai: Užlenkite uodegą į šoną, kol subraižysite jos nugarą taip, kad ji atsidarytų.

Iš natūralių stebuklų iki architektūros paminklų, istorinių griuvėsių ir įspūdingų patiekalų čia pateikiamas keletas esminių patirčių, kuriuos turėjo atlikti Italijos ekspertas, sąrašas. Apsilankykite Romos forume ir Koliziejus Romoje Romos labiausiai įspūdingas orientyras, Colosseum, yra privalomas visiems lankytojams. Jis taip pat žinomas kaip Flaviano amfiteatras, gladiatorių arena, atidaryta 80 m. Pastatas buvo naudojamas įspūdingiems šou ir žaidimams, pvz.

Jos vulvos patinimas ar trūkčiojimas Išsiskyrimas iš makšties. Tačiau atminkite, kad šuns patino kraujavimas, kai jis nėra savo poravimosi cikle, gali būti ženklas, kad jis turi gimdos infekciją ar turi rimtų sveikatos sutrikimų. Tokiu atveju nedelsdami apsilankykite pas veterinarą.

Ieškokite ovuliacijos požymių. Tai, kad šuo karštyje, dar nereiškia, kad jis yra hormonas ar psichologiškai pasirengęs poruotis.

Kaip viešnamis buvo vadinamas senovės Romoje. Išvada dėl pirmojo skyriaus

Teigiama, kad ji yra visiškai varpos pompėjoje poruotis ir pastoti, kai ovuliuoja. Paprastai ovuliacija įvyksta praėjus 7—10 dienų po to, kai jis varpos pompėjoje šilti, tačiau tai skiriasi kiekvienam šuniui. Kai kurios moterys šunys ovuliuoja trečią ar ketvirtą dieną, o kitos - 27 dieną. Tačiau gamta yra protinga - ji priverčia ovuliaciją sukeliantį hormoną seksualiai pritraukti patinus. Taigi geriausias būdas sužinoti, ar moters šuo ovuliuoja, yra stebėti, kaip ji sąveikauja su patinu.

Jei abu šunys gyvena šalia, patelės apsilankykite pas patinus kas dienas. Stebėkite elgesį, kuris gali reikšti, kad patelei patinka tas, kurį teikia šuo. Atlikite makšties citologiją. Jei jūsų šuns partnerė gyvena atokioje vietoje, nesilankykite pas varpos nejaučia kas 2—3 dienas tik tam, kad patikrintumėte savo šuns elgesį.

Vietoj to, paprašykite veterinarijos gydytojo atlikti makšties citologiją savo šuniui. Pirmiausia gydytojas perriš medvilnės lazdelę per šuns makšties gleivinę. Po to jis tepamas ant mikroskopo lapo, nusausinamas ir pažymimas tolesniam tyrimui. Iš makšties lūpų paimtos ląstelės skirsis priklausomai nuo šuns šilumos ciklo stadijos.

Ląstelės, susijusios su estrus ar energingais ciklais, yra didelės ir dėžutės formos, be branduolio ar ląstelių trupinių.

Kaip veisti šunis

Kai sumažėja raudonųjų kraujo kūnelių skaičius, tačiau randama šių branduolinių ląstelių, tikėtina, kad jūsų šuo yra pasiruošęs poruotis. Tegul veterinaras patikrina jūsų šuns kraują. Kraujo tyrimu nustatomas progesterono lygis patelės šunų kraujyje ir siekiama pastebimo jo padidėjimo, kuris rodo, kad patelės šunys yra arti ovuliacijos.

Prieš ovuliaciją progesterono kiekis kraujyje paprastai būna mažesnis nei 2 ng nanogramai. Šis lygis padidės iki 5 ng ir sukels ovuliaciją, o po ovuliacijos toliau didės, kol gali pasiekti 60 ng.