Pačiame epitelyje yra stulpinių ląstelių, kurios atlieka sekrecinę funkciją — išskiria klampų, gelsvą sekretą. Nuorodos kopijavimas Kūlių sporos miežius užkrečia žydėjimo metu per 4 - 8 dienas po apsidulkinimo. Dėl šio padidėjusio kraujospūdžio varpa padidėja, sukietėja ir stačia. Dirgiklio signalas perduodamas simpatiniais nervaisiš pilvinio rezginio, jį sukelia tokie veiksniai, kaip fizinis krūvis, hipoglikemija, kraujavimas ir emocinis stresas. Fiziologija Erekciją sukelia kempinkūniniai parasimpatiniai nervai, kurie atpalaiduoja acetilcholiną ir sukelia vietinę azoto oksido gamybą.

Vyro urogenitalinė sistema

Varposkopuliacija vargonai aukštesnių stuburinių patinų, kurie žinduoliams paprastai taip pat suteikia kanalą, kuriuo šlapimas palieka kūną. Atitinkama žemesnių bestuburių struktūra dažnai vadinama cirrus.

Varpos šaknis prasideda tiesiai po bulbourethralinėmis liaukomis su varpos struktūra cilindriniu kūnu audinio žinomas kaip corpus spongiosum arba corpus cavernosum urethrae.

varpos struktūra

Šis audinys varpos kūnu tęsiasi iki galiuko, kur išsiplečia į grybo formos struktūrą, vadinamą žandikaulio varpos.

Bėgimas per korpuso spongiozą yra šlaplėįprasta spermos ir šlapimo ištrauka; šlaplė baigiasi plyšine anga varpos galvutės gale. Greta bulbourethral liaukų yra pora ilgų cilindrinių kūnų, vadinamų corpora cavernosa varpa.

Karpos ant varpos: kaip jos atrodo ir kaip atsikratyti?

Jie tęsiasi per varpos kūną, užimdami šonus ir viršutinę dalį tiesiai virš korpuso spongiozo; jie baigiasi iškart prieš varpos galvą. Audinys susideda iš raumenų, kolageno skaidulinių baltymų ir elastinių skaidulų. Kaklo korpusai vadinami erekcijos audiniu matyti erekcijanes seksualinio sužadinimo metu jų pluoštinis audinys išsiplečia krauju, kuris teka ir užpildo tuščias vietas. Kraujas laikinai įstrigęs varpoje dėl kraujagyslių susiaurėjimo, kuris paprastai leistų jam ištekėti.

varpos struktūra

Dėl šio padidėjusio kraujospūdžio varpa padidėja, sukietėja ir stačia. Corpus spongiosum taip pat laikomas erekcijos audiniu.

Išsamiau žr. Sėklinis latakas lot.

Tačiau ši sritis erekcijos metu neišsiplėtė taip, kaip kiti du, nes joje yra daugiau pluoštinių audinių ir mažiau vietos; priešingai nei corpora cavernosa, corpus spongiosum erekcijos metu nuolat teka kraujas. Kaklo korpusą ir korpusą spongiosum gaubia apvalus elastinio audinio sluoksnis.

Tai savo ruožtu yra padengta plonu odos sluoksniu. Oda, kurios spalva yra šiek tiek tamsesnė už likusį kūną, yra laisva ir sulankstyta, o varpa yra blyški.

varpos struktūra

Gaktos varpos, apskrito odos klostės, paprastai vadinamos, pradžioje apyvarpė arba prepucetęsiasi į priekį, kad padengtų galvutes. Gimus ar ankstyvoje vaikystėje apyvarpė gali būti pašalinta operacija, vadinama apipjaustymu.

Žmonėms varpą gali paveikti įvairūs vystymosi sutrikimai, ligos ar sužalojimai. Sunkus anomalijos varpos yra reti; pavyzdžiai yra varpos nebuvimas, sukimas sukimas ir dubliavimasis.

Inksto arterija Šlapimtakis Lytis — tai požymių, nuo kurių priklauso dauginimasis ir giminės pratęsimas, visuma.

Kitos anomalijos yra nenormaliai didelė varpa, paprastai susijusi su ankstyvu brendimu, nykštukiškumu ar hipofizės aktyvumu, varpos struktūra maža varpa, kuri gali būti susijusi su hipofizės ar kankorėžinės liaukos infantilizmu ar nepakankamu sekrecija.

Balanitas, arba varpos galvutės uždegimas, ir posttitas, arba apyvarpės infekcija, atsiranda dėl sekretų ir bakterijų sulaikymo po apyvarpe, ir jų galima išvengti tinkamai laikantis higienos.

Varpa lytinis organas Spausdinti Vasariniai miežiai auginami ir pašariniams, ir maistiniams grūdams, todėl augalų apsaugos nuo žalingų organizmų tikslas yra gausus ir geros kokybės grūdų derlius.

Varpos navikai yra beveik visi epitelio dangalo ar pamušalo kilmės ir dažniausiai apima apyvarpę galvą arba galvutes; varpos vėžys nedažnas tarp vyrų, kurie buvo apipjaustyti dar kūdikystėje.