Jei produktas nebuvo pristatytas jums per sutartą laiką , Mes grąžinsime pinigus už pilną pinigų. Visuomeninė organizacija, Vyrų choras "Varpas", aktyviai koncertuojantis Lietuvos miestuose ir miesteliuose, giedantis Šv. Pagalbą pasiūlė kaimynai Pirmąjame aukšte buvusį turtą beveik pavyko išgelbėti, nors dauguma daiktų ir buvo sulieti vandeniu. Q:Ar produkto kokybė yra aukštos kokybės? Be to, jie yra ir istorinės atminties ženklai.

varpos gaisras

Ugnis pasiglemžė trijų šeimų namus m. Autoriaus nuotr. Vakar Radviliškyje, J. Basanavičiaus gatvėje, kilęs gaisras suniokojo dviejų galų gyvenamąjį namą.

Pašventinti nauji Radviliškio bažnyčios varpai m.

Be patogės liko trys šeimos. Tik laimingo atsitiktinumo dėka pavyko išvengti žmonių aukų.

varpos gaisras

Sudegė antrasis aukštas Radviliškio ugniagesiams apie gaisrą pranešta 12 valandą 30 minučių. Gelbėtojų žodžiais, į gaisravietę pirmasis ekipažas atvyko po penkių minučių gyventojų teigimu — po 15 minučių. Tuo metu vienos namo pusės stogas jau degė atvira liepsna.

Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčia

Ugnies liežuviai grasino ir namo kito galo stogui. Į pagalbą radviliškiečiams atvyko ugniagesių ekipažai iš Šiaulių, Šeduvos.

Pagrindinis straipsnis — Tytuvėnų Kristaus laiptų koplyčia. Tytuvėnų dvaro inventoriuje m. Dvaro valdytojas Andrius Valavičius m. Bažnyčios ir vienuolyno statybai fundatorius skyrė žemės ir 10 auksinų.

Gaisrininkams talkino namo gyventojų artimieji, kaimynai. Jie padėjo ugniagesiams užtempti į antrąjį aukštą gaisrines žarnas, kibirais gesino per pradegusią perdangą į pirmąjį aukštą besismelkiančią ugnį, gelbėjo nukentėjusiųjų turtą.

varpos gaisras

Maždaug po pusantros valandos gaisras buvo užgesintas. Be pastogės liko vienoje namo pusėje gyvenusios dvi šeimos, smarkai apgadintas ir namo antrasis aukštas.

Į pirmąjį aukštą ugnis nespėjo prasiveržti.

Gaisro priežastis ugniagesiai aiškinasi. Vaikinas iš baimės pamiršo net telefono numerį, kuriuo reikia skambinti varpos gaisras atveju, todėl nuskubėjo pas kitame namo gale gyvenantį kaimyną.

Saločių Šv. Juozapo bažnyčia

Vidmantas spėjo, kad gaisras antrajame namo aukšte greičiausiai kilo dėl trumpo jungimosi elektros instaliacijoje. Pagalbą pasiūlė kaimynai Pirmąjame aukšte buvusį turtą beveik varpos gaisras išgelbėti, nors dauguma daiktų ir buvo sulieti vandeniu.

varpos gaisras

Antrajame aukšte buvę baldai, drabužiai sudegė. Be pastogės likusioms Virginijos Gapšienės ir jos dukros Jolantos šeimoms pirminę pagalbą suteiktė kaimynai: pasiūlė su mažamečiais vaikais be pastogės likusiai Jolantai apsigyventi jos namo tuščiame kambaryje.

Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčia – Vikipedija

Gyvenamojo namo vienos pusės antrasis aukštas, kuriame ir buvo gaisro židinys, sudegė liepsnose. Kaimynai padėjo gelbėti pirmajame aukšte buvusį turtą.

Paieška Saločių Šv. Juozapo bažnyčia Šv.

Norėdami užgesinti pradėjusį svilti stogą, ugniagesiai keliose vietose nuplėšė skardinę dangą. Be pastogės likusioms motinos ir dukros šeimoms pagalbos ranką ištiesė kaimynai. Dienos populiariausi m.